Společnost BM Holding s.r.o. se zabývá dovozem a distribucí cukrovinek a potravin na území České a Slovenské republiky.

Nabízíme široký sortiment lízátek, žvýkaček, pendreků, želatinových výrobků, sprejů, hraček s cukrovinkou, lip, čokoládových cukrovinek, karamelů, dražé, sušenek, oplatků, nápojů a dalších výrobků.

Vedle těchto výrobků našim zákazníkům nabízíme i zdravé výrobky, které odpovídají moderním trendům výživy. V nabídce máme cukrovinky bez obsahu cukru, bezlepkové výrobky apod.

Našimi dodavateli jsou výrobci a distributoři cukrovinek a potravin z celého světa. Jsme výhradním dovozcem značky JOHNY BEE pro ČR a SR. Dovážíme také výrobky značek FINI, VIDAL, TROLLI, JAKE, KING REGAL, BULGARI, PIN POP, LUMAR, BALILA, HAUSWIRTH, TAYAS, TOP CANDY, DULCEPLUS, VICENZI a mnoho dalších. Abychom vyhověli požadavkům našich zákazníků, stále do sortimentu zařazujeme další novinky. Jsme schopni flexibilně reagovat na aktuální poptávku našich odběratelů.

Výrobky dodáváme na velkoobchodní sklady potravin a cukrovinek. Současně úzce spolupracujeme s českými, slovenskými i nadnárodními řetězci. Zásobujeme také ambulantní prodejce cukrovinek a stánkové prodejce.

Zboží rozvážíme vlastními vozy v pravidelných týdenních závozech nebo zasíláme prostřednictvím firmy PPL.

Naším cílem jsou především spokojení zákazníci. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.