O společnosti

Společnost BM Holding s.r.o. se zabývá dovozem a distribucí cukrovinek a potravin na území České a Slovenské republiky.

 

Nabízíme široký sortiment lízátek, žvýkaček, pendreků, želatinových výrobků, sprejů, hraček s cukrovinkou, lip, čokoládových cukrovinek, karamelů, dražé, sušenek, oplatků, nápojů a dalších výrobků.

 

Vedle těchto výrobků našim zákazníkům nabízíme i zdravé výrobky, které odpovídají moderním trendům výživy. V nabídce máme cukrovinky bez obsahu cukru, bezlepkové výrobky apod.

 

Našimi dodavateli jsou výrobci a distributoři cukrovinek a potravin z celého světa. Dovážíme výrobky značek JOHNY BEE, FINI, VIDAL, TROLLI, JAKE, KING REGAL, BULGARI, PIN POP, ALDIVA, LUMAR, CHUPA CHUPS, HAUSWIRTH, TAYAS, TOP CANDY, VICENZI a mnoho dalších. Abychom vyhověli požadavkům našich zákazníků, stále do sortimentu zařazujeme další novinky. Jsme schopni flexibilně reagovat na aktuální poptávku našich odběratelů.

 

Výrobky dodáváme na velkoobchodní sklady potravin a cukrovinek. Současně úzce spolupracujeme s českými, slovenskými i nadnárodními řetězci. Zásobujeme také ambulantní prodejce cukrovinek a stánkové prodejce.

 

Zboží rozvážíme vlastními vozy v pravidelných týdenních závozech nebo zasíláme prostřednictvím firmy PPL.

 

Naším cílem jsou především spokojení zákazníci. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.